EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

7 listopada 2018

Inauguracja Konkursu PISCES

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus. Inauguracja konkursu PISCES odbyła się 7 listopada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

28 kwietnia 2018

Seafood Expo Global 2018

W dniach 24 – 26 kwietnia 2018 r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global – jedne z największych tego typu targów na Świecie. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu. Podczas targów nasze stoisko odwiedził m. in. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk, poseł Dorota Arciszewka-Mielewczyk, europoseł Czesław Hoc oraz arcybiskup Andrzej Dzięga.

20 kwietnia 2018

Komisarz Vella i Europêche prowadzą pogłębiony dialog na temat rybołówstwa

Komisarz Vella i Europêche prowadzą pogłębiony dialog na temat rybołówstwa
Dzisiaj, delegacja przedstawicieli rybołówstwa z Europêche spotkała się z Panem Karmenu Vella - komisarzem ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa w celu omówienia głównych tematów politycznych i legislacyjnych z zakresu rybołówstwa w UE.

20 marca 2018

Komunikat prasowy dotyczący porozumienia w sprawie „okresu przejściowego” pomiędzy UE a Wielką Brytanią oraz postępu w negocjacjach w sprawie Brexit

Komunikat prasowy dotyczący porozumienia w sprawie „okresu przejściowego” pomiędzy UE a Wielką Brytanią oraz postępu w negocjacjach w sprawie Brexit.
Północnoatlantycka Organizacja Producentów sp. z o.o. przedstawia komunikat prasowy EUFA dotyczący porozumienia w sprawie „okresu przejściowego” pomiędzy UE a Wielką Brytanią oraz postępu w negocjacjach w sprawie Brexit. 

22 lutego 2018

Unijno - Marokański sektor rybołówstwa zwraca się do Trybunału Sprawiedliwości UE, aby wziął pod uwagę korzyści płynące z umowy w sprawie połowów

Unijno - Marokański sektor rybołówstwa zwraca się do Trybunału Sprawiedliwości UE, aby wziął pod uwagę korzyści płynące z umowy w sprawie połowów
Niekorzystne orzeczenie, mogłoby spowodować poważne konsekwencje w stosunkach pomiędzy Europą a Marokiem, ponad kwestie związane z rybołówstwem oraz osłabiłoby korzyści społeczno-ekonomiczne wynikające z dobrych relacji pomiędzy dwoma stronami. 

 

12 ... 654321

Strona:

© 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.