EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

17 lipca 2017

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach

Arctic Navigations sp. z o.o. oraz Atlantex sp. z o.o., armatorzy będący członkami Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów sp. z o.o. aktywnie wspierają Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach. W ostatnim czasie, każda ze spółek przekazała po 10 tys. zł na rzecz Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika.

10 sierpnia 2016

Światowe Dni Młodzieży

W dniach 26 – 31 lipca, w Krakowie odbyły się Światowe Dni Młodzieży. Dla wielu ukraińskich i polskich rodzin była to okazja do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego wydarzenia.

8 sierpnia 2016

III piknik kulinarny „Zdrowe polskie ryby”

W dniu 6 sierpnia przed siedzibą Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej odbył się III piknik kulinarny „Zdrowe polskie ryby”.

12 ... 87654321

Strona:

© 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.