EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

9 września 2019

PAOP partnerem gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie

Północnoatlantycka Organizacja Producentów (PAOP) miała zaszczyt zostać Partnerem Gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, odbywającego się w Szczecinie w dniach 5-6 września 2019 r.

 

W wydarzeniu wzięło udział wielu uczestników, wśród których byli przedstawiciele największych firm i międzynarodowych instytucji  branżowych. Tematyka tegorocznego Kongresu obejmowała m.in. takie kwestie jak inicjatywa trójmorza, współpraca portów, bezpieczeństwo w branży morskiej, przemysł stoczniowy, żegluga, kształcenie kadr oraz wykorzystanie nowych technologii takich jak 5G, blockchain i sztuczna inteligencja.

© 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.