EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

24 września 2015

Europêche - badania naukowe pokazują, że morskie populacje pozostają na tym samym poziomie od prawie 30 lat

Z danych opublikowanych przez WWF wynika, że morskie populacje pozostały na prawie takim samym poziomie od 30 lat. Pomimo pojawiania się przez wiele lat niekorzystnych wiadomości na temat zbliżającej się "śmierci" oceanów, liczby przedstawione przez the Zoological Society of London w imieniu WWF wyraźnie pokazują, że w ciągu ostatnich 30 lat nastąpiła niewielka ogólna zmiana w populacji gatunków morskich na całym świecie. Spadek populacji morskich nagłaśniany przez WWF faktycznie miał miejsce w latach 1970 -1988, ale od tego czasu nawet wykresy WWF pokazują, że liczba organizmów morskich pozostaje na niezmienionym poziomie.

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.