EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

25 października 2019

INAUGURACJA 2. EDYCJI KONKURSU PISCES 2020

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziałem Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji drugiej edycji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus.

 

Wydarzenie inaugurujące konkurs PISCES (Polish Icelandic Scholarship – Exchange Studies) z udziałem przedstawicieli Rady Honorowej i Programowej Konkursu PISCES odbyło się 24 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Niewątpliwą atrakcją samej inauguracji był wykład otwierający specjalnego gościa, Kapitana Zbigniewa „Gutka” Gutkowskiego, jednego z najlepszych żeglarzy świata, uczestnika żeglarskich wyścigów samotników wokół globu, m. in. Vendee Globe czy Velux 5 Oceans Race. „Gutek” wygłosił wykład pt. Impossible is nothing i tym samym zachęcił studentów i studentki do pogoni za własnymi marzeniami i planami.

 

 

Studenci Wydziału Zarządzania oraz Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego będą mogli się ubiegać maksymalnie o trzy roczne stypendia w wysokości 5000 EUR każde (łączna pula nagród wynosi 15 000 EUR), a warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

  • status stypendysty programu ERASMUS+ na Uniwersytecie w Akureyri
  • złożenie aplikacji konkursowej wraz z napisaniem pracy na temat ‘Climate change impact on global fisheries revenues.
  • prezentacja ww. pracy przed Radą Programową PISCES

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.