EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

16 lipca 2015

Komisarz Vella zobowiązał się do wspierania sektora rybołówstwa w UE.

Karmenu Vella, Komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa był honorowym gościem podczas Zgromadzenia Ogólnego Europeche prowadzonego przez Prezydenta Europeche Javiera Garata, które miało miejsce w tym tygodniu. Przez dwie godziny Komisarz Vella słuchał obaw dotyczących ostatnich zmian w polityce rybołówstwa w ramach nowej Wspólnej Polityki Rybołówstwa.

Wśród wielu dyskutowanych tematów członkowie Europeche mówili o znaczeniu wprowadzenia odpowiednich wyjątków, aby uczynić wykonalnym zakaz odrzutów,  wyzwaniach z TACs i kwotami połowowymi, planach zarządzania, dyrektywie ramowej w sprawie strategii morskiej (MSFD), międzynarodowym zarządzaniu oceanami, morzu śródziemnym, ATQ oraz o zrównoważonych umowach partnerskich w sprawach rybołówstwa.

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.