EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

1 kwietnia 2019

Kongres Rybny w Gdyni

PAOP wziął udział w VI Kongresie Rybnym w Gdyni w dniach 28-29 marca 2019 r. Kongres Rybny to jedno z największych spotkań przetwórstwa rybnego, akwakultury, rybołówstwa i handlu rybnego oraz dostawców branży rybnej.

1 kwietnia 2019

Spotkanie z europosłem Gabrielem Mato

W piątek, 29 marca br. w Gdyni, z inicjatywy Jarosława Wałęsy, wiceprzewodniczącego Komisji Rybołówstwa Parlamentu Europejskiego, odbyło się spotkanie z posłem Gabrielem Mato (EPL, Hiszpania). Poseł Mato jest koordynatorem w Komisji Rybołówstwa w Parlamencie Europejskim. Jest głównym sprawozdawcą oraz głównym negocjatorem dwóch istotnych, z polskiego punktu widzenia sprawozdań dotyczących Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego na lata 2021 – 2027 oraz sprawozdania w sprawie zachowania zasobów rybnych i ochrony ekosystem morskich za pomocą środków technicznych. Przedstawiciel PAOP również był obecny na tym ważnym spotkaniu. 

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.