EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

11 października 2017

Europêche - ryby i owoce morza złowione w sposób zrównoważony zaprezentowane w Parlamencie Europejskim

Europêche - ryby i owoce morza złowione w sposób zrównoważony zaprezentowane w Parlamencie Europejskim
Europejski sektor rybacki, reprezentowany przez Europêche, wspólnie z Przewodniczącym Komisji Rybołówstwa Alainem Cadec (MEP), byli współgospodarzami wczorajszego udanego spotkania w Parlamencie Europejskim prezentującego produkty rybołówstwa z całej Europy. Spotkanie, w którym udział wzięli m. in. członkowie Parlamentu Europejskiego i unijni urzędnicy miało na celu zaprezentowanie produktów rybołówstwa, z podkreśleniem zrównoważonego sposobu w jaki zostały pozyskane. Uczestnicy spotkania świętowali znaczący postęp jaki dokonał się w UE w drodze do osiągnięcia zrównoważonego rybołówstwa.

3 października 2017

Nowy statek rybacki w polskiej flocie dalekomorskiej

Nowy statek rybacki w polskiej flocie dalekomorskiej
Północnoatlantycka Organizacja Producentów sp. z o.o. (PAOP) z przyjemnością informuje, że Arctic Navigations sp. z o.o. – członek PAOP - sfinalizował zakup statku rybackiego/trawlera-przetwórni o nazwie Polonus (ex Baldvin). Portem macierzystym statku jest Gdynia. Statek będzie poławiał głównie dorsza na wodach Północno-Wschodniego Atlantyku, w ilości około 6 tys. ton rocznie. Wartość rocznego połowu to około 10 – 12 mln euro. Całość połowów statku Polonus pochodzących z wyżej wymienionego akwenu jest certyfikowana przez międzynarodową organizację pozarządową MSC (Marine Stewardship Council), odzwierciedlając zrównoważony i ekologiczny charakter połowów.
 

15 września 2017

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO
W dniach 11 – 13 września 2017 r. w Gdańsku odbyły się 19. Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO. Na Targach obecni byli przedstawiciele Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów sp. z o.o. Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku.

 

17 lipca 2017

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach

Arctic Navigations sp. z o.o. oraz Atlantex sp. z o.o., armatorzy będący członkami Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów sp. z o.o. aktywnie wspierają Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika w Broniszewicach. W ostatnim czasie, każda ze spółek przekazała po 10 tys. zł na rzecz Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika.

10 sierpnia 2016

Światowe Dni Młodzieży

W dniach 26 – 31 lipca, w Krakowie odbyły się Światowe Dni Młodzieży. Dla wielu ukraińskich i polskich rodzin była to okazja do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego wydarzenia.

14 ... 987654321

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.