EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

15 września 2015

Zmiana ustawy o organizacji rynku rybnego

Dzisiaj wchodzi w życie ustawa zmieniająca ustawę o organizacji rynku rybnego. Nowe zmiany mają przyczynić się do pełnej realizacji unijnych rozporządzeń w zakresie Wspólnej Polityki Rybołówstwa.

1 września 2015

Stanowisko Europeche w sprawie regulacji połowów gatunków głębinowych

Północnoatlantycka Organizacja Producentów przedstawia stanowisko Europeche w sprawie regulacji połowów gatunków głębinowych.

Europeche position against regulating deep sea fishing by depth

16 lipca 2015

Komisarz Vella zobowiązał się do wspierania sektora rybołówstwa w UE.

Karmenu Vella, Komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa był honorowym gościem podczas Zgromadzenia Ogólnego Europeche prowadzonego przez Prezydenta Europeche Javiera Garata, które miało miejsce w tym tygodniu. Przez dwie godziny Komisarz Vella słuchał obaw dotyczących ostatnich zmian w polityce rybołówstwa w ramach nowej Wspólnej Polityki Rybołówstwa.

15 lipca 2015

Naukowcy wskazują na pozytywny trend w europejskim rybołówstwie

14 lipca w Brukseli odbyło się seminarium zorganizowane przez Komisję Europejską na temat stanu zasobów ryb. Podczas tego seminarium padły ważne słowa ze świata nauki i od Dyrektor Generalnej ds. Gospodarki Morskiej i Rybołówstwa Lowri Evans dotyczące pozytywnego długoterminowego trendu wzrostu populacji ryb i spadku śmiertelności połowowej.

27 maja 2015

Kanclerz Angela Merkel ochrzciła trawler "Mark" ROS 777

Kanclerz Niemiec Angela Merkel poprowadziła ceremonię chrztu trawlera "Mark" ROS 777, która odbyła się w dniu 26 maja 2015 r. w Sassnitz na wyspie Rugia. Na ceremonii obecny był Prezes Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów (PAOP) Pan Bogusław Szemioth.

14 ... 11109876543 ... 1

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.