EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

21 lutego 2018

Unijny sektor rybołówstwa oczekuje realizmu i elastyczności w związku z nadciągającą tzw. "burzą absolutną"

Prezydent Europêche, Javier Garat, zaprezentował wyzwania stojące przed europejskim sektorem rybackim w związku z ambitnymi i sztywnymi celami wyznaczonymi przez Wspólną Politykę Rybacką w celu osiągnięcia maksymalnego podtrzymywalnego odłowu (MSY) do 2020 r., wdrożeniem obowiązku wyładunku oraz niepewnością powodowaną przez Brexit. Połączenie wszystkich tych czynników, znane w branży jako "burza absolutna", zostało przedstawione przez Javiera Garata podczas konferencji "How far has the EU come in ending overfishing?", zorganizowanej dzisiaj w Brukseli przez organizację ekologiczną PEW.

 

Komunikat prasowy

 

Prezentacja Europêche przedstawiona podczas konferencji

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.