EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

POLITYKA ETYCZNEGO I SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU

 

Doskonaląc jakość swoich usług, wdrażamy kolejne procedury i systemy, które mają nas wspierać w codziennej współpracy z naszymi Klientami, Dostawcami, Współpracownikami a także członkami naszej Organizacji. Wyrazem następnego kroku, który zrealizowaliśmy z myślą o rozwoju naszej organizacji jest opracowanie i wdrożenie Polityki Etycznego i Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu (BE&CSR). Dokument ten wyraża zasady jakimi kierujemy się od początku swojej działalności, a dzisiaj znalazły one swoje odzwierciedlenie w formalnym dokumencie.

 

W tym miejscu pragniemy zaprezentować naszą  Politykę Etycznego i Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu, gdzie znajdą Państwo m.in. Misję BE&CSR naszej Organizacji opartą na 3 głównych filarach: Człowiek – Natura – Rynek, której syntetycznym podsumowaniem jest hasło: H2O – Human 2 Ocean.


 

 

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.