EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

 

EUROPÊCHE

Stowarzyszenie Krajowych Organizacji Przedsiębiorstw w Sektorze Rybołówstwa (Europêche) reprezentuje sektor rybacki Unii Europejskiej. Obecnie w skład stowarzyszenia wchodzi 10 krajowych organizacji rybackich z 8 państw członkowskich UE: DE, ES, FR, IT, MT, NL, LV i PL. 

 

Misją Europêche jest promowanie odpowiedzialnego i zrównoważonego rybołówstwa, które nie tylko pozwala zapewnić zdrowe i zróżnicowane środowisko morskie, ale jednocześnie pozwala zachować rybołówstwo zrównoważone ekonomicznie i społecznie, które odpowiada na rosnące światowe zapotrzebowanie na zdrowe produkty rybołówstwa.

 

Czytaj więcej.

 

 

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.