EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

12 maja 2009

PÓŁNOCNOATLANTYCKA ORGANIZACJA PRODUCENTÓW ZOSTAJE PRZYJĘTA DO EUROPECHE.

10 lutego 2009

Rozpoczęcie działań połowowych na łowiskach Pacyfiku Południowego

Północnoatlantycka Organizacja Producentów od początku bieżącego roku prowadzi intensywne przygotowania logistyczne w celu przygotowania do połowów na otwartych wodach Pacyfiku. Z przyjemnością informujemy, że statek Alina, po dokonaniu drobnych prac technicznych w porcie Las Palmas, pod koniec lutego będzie gotów wyruszyć w swój pierwszy rejs na Pacyfiku.

13 listopada 2008

Oczyszczenie z zarzutów statku Polonus Gdy-36 przez sąd norweski

W głośnej sprawie polskich rybaków oskarżonych przez władze norweskie o niezgodne z prawem połowy w czerwcu 2007 r., zapadł kolejny wyrok uniewinniający w sądzie drugiej instancji.
Oznacza to, że kapitan statku "Polonus" Mariusz Łagoda oraz armator, spółka Arctic Navigations z Gdyni, zostali ostatecznie oczyszczeni z wszelkich zarzutów.

 

11 maja 2005

European Seafood Exposition - Bruksela, 26-28 kwietnia 2005.

Organizowana corocznie w Brukseli wystawa EUROPEAN SEAFOOD EXPOSITION (ESE) umożliwia spotkanie wszystkich zainteresowanych branżą rybołówstwa z całego świata.
Producentom oraz przedstawicielom firm zainteresowanych kupnem, sprzedażą, przetwarzaniem, dystrybucją, importem i eksportem wszelkich produktów rybołówstwa...

131211109 ... 1

Strona:

© 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.