EDUKACJA KADR I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytet w Akureyri we współpracy z PAOP podjęły się organizacji konkurs stypendialnego

ODPOWIEDZIALNE RYBOŁÓWSTWO

HUMAN 2 OCEAN

WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Od początku swojego istnienia nasza Organizacja współpracuje z Morskim Instytutem Rybackim – Państwowym Instytutem Badawczym w Gdyni.

> > >

Aktualności

18 listopada 2019

Członkowie PAOP wsparli XI Maltański Koncert Charytatywny

Dwóch członków PAOP, spółki Arctic Navigations sp. z o.o. oraz Atlantex sp. z o.o., wsparło XI Maltański Koncert Charytatywny organizowany przez Związek Polskich Kawalerów Maltańskich oraz Filharmonię Poznańską. Koncert odbył się 15 listopada 2019 r. w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. 

25 października 2019

INAUGURACJA 2. EDYCJI KONKURSU PISCES 2020

Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziałem Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji drugiej edycji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus.

 

Wydarzenie inaugurujące konkurs PISCES (Polish Icelandic Scholarship – Exchange Studies) z udziałem przedstawicieli Rady Honorowej i Programowej Konkursu PISCES odbyło się 24 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

9 września 2019

PAOP partnerem gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie

Północnoatlantycka Organizacja Producentów (PAOP) miała zaszczyt zostać Partnerem Gospodarczym 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, odbywającego się w Szczecinie w dniach 5-6 września 2019 r.

2 czerwca 2019

Targi Polfish w Gdańsku

W dniach 29 – 31 maja b.r. w Gdańsku odbyły się targi Polfish - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu.

10 maja 2019

Seafood Expo Global 2019

W dniach 7-9 maja b.r. w Brukseli odbyły się targi Seafood Expo Global. Są to – jedne z największych tego typu targów na Świecie. Nasza Chłodnia - „Gdańsk Coldstore” również brała udział w tym wydarzeniu. Podczas targów nasze stoisko odwiedził m. in. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk.

14 ... 654321

Strona:

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.

4mk - grafika

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.